معرفی, نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی اپلیکیشن Sleep Sounds؛ صداهای آرامش ‌بخش برای خواب

اپلیکیشن sleep sounds

حتما برای شما هم پیش اومده که برای مدت زیادی شب ها خواب راحتی نداشته باشید و بقیه مدت روز رو هم با خستگی و گاهی سردرد های شدید سپری کنید. خیلی از ما قبل از هر چیزی به فکر تغییر جای خواب و یا حتی خرید تشک و خرید بالش جدید هستیم. اما شاید مشکل از خود ما باشد! مشغله های کاری،مسائل مربوط به زندگی شخصی،نگرانی های ذهنی و … هر کدوم میتونه شما رو با مشکل خواب نا آرام در شب مواجه کنه. اگر شما هم به هر شکل و به هر دلیلی با مشکلات خواب درگیر هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما اپلیکیشن Sleep Sounds رو امتحان کنید.این اپلیکیشن موبایل با ترکیب صداهای آرامش بخش،لذت خواب عمیق و شیرین شب رو دوباره وارد زندگی شما میکنه.

 

 


اگر شب ها خواب راحتی ندارید پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه نمایید:

بیشتر بخوانید: راه کارهایی برای افزایش کیفیت خواب


 

اما کار این اپلیکیشن چیست؟

این اپلیکیشن با ترکیب صداهای مختلف فضاهایی را برای با بازسازی میکنه که زندگی شهری لذت تجربه اون ها رو از ما گرفته.شنیدن صدای باران،صدای سوختن هیزم ها،صدای حیوانات و … برای انسان امروز که درگیر خانه های سنگی و خیابان های شلوغ و پر از آلودگیه قطعا آرامش بخش خواهد بود.

Sleep Sounds صداهای متنوعی رو گردآوری کرده که هر کدوم از اون ها تاثیر بسیار مثبتی بر ذهن و روح ما دارند.تمام این صداها دارای کیفیت بالایی هستند و احساس واقعی آن ها زمانی درک میشود که با هدفون و یا هندزفری از این اپلیکیشن استفاده کنیم.

یکی از مهم ترین قابلیت های این اپلیکیشن،قابلیت ترکیب صداهاست.به این معنی که شما می توانید چند صدای مختلف را با هم ترکیب و احساس واقع گرایانه تری را تجربه کنید.

مثلا با ترکیب صدای باران و صدای سوختن چوب میتوانید احساس دلنشین از یک شب بارانی در جنگل را تجربه کنید.همچنین امکان میکس و زمانبندی صداها از دیگر قابلیت های کاربردی این اپلیکیشن است.

خوشبختانه Sleep Sounds به صورت رایگان ارائه می شود و درآمدزایی آن از صداهای غیر رایگان و نمایش تبلیغات است که هیچکدام آزار دهنده و خسته کننده نیستند.

این اپلیکیشن را همین حالا می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید. پیش از دانلود و برای اطمینان از عملکرد اپ، توصیه می‌کنم حتما نظرات کاربران در گوگل پلی را راجع به اپ بخوانید و تا از تأثیر مهمش روی خواب و سایر مشکلات اطمینان حاصل کنید.


گوگل پلی


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *