قبل از خرید بدانید

چه چیزی زیر تشک ها قرار گرفته؟

لایه نگهدارنده تشک

لایه نگهدارنده (support) همیشه مستقیماً و به تنهایی در بالای فنر قرار می گیرد. در بسیاری از موارد مورد استفاده در لایه نگهدارنده به کار رفته در تشک های ارزان قیمت از مواد بازیافتی تهیه می شود و در تشک های با کیفیت بالا این لایه از پشم، پنبه و یا سایر مواد با کیفیت بالا ساخته شده است. این لایه نگهدارنده همچنین با نام لایه عایق بندی (insulating layer) نیز شناخته می شود که در واقع فنر را در مقابل مواد به کار رفته در لایه های بالایی عایق می کند.

 

لایه تاج تشک

لایه تاج تشک (Bridging Layer) باید کاملاً با نظریه Goldilocks مطابقت داشته باشد. بر اساس این نظریه این لایه نباید از لایه پشتیبانی زیرین، سفت تر و از لایه های بالاتر از خود نرم تر باشد ترکیبات اولیه متفاوتی می توانند در این بخش به کار روند.

 

لایه راحتی تشک

لایه راحتی تشک (comfort layer) از مواد اولیه نرمی تشکیل شده است و ساخت آن از سایر بخش ها راحت تر است. لایه راحتی دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد و در واقع این لایه است که توجه مصرف کنندگان را به خود جلب می کند.

 

اندازه تشک ها:

تشک ها در ۷ سایز به تولید می رسند

۷۰*۱۳۰ (نوزاد)

۸۰*۱۸۰ (نوجوان)

۹۰*۲۰۰ (یک نفره استاندارد)

۱۲۰*۲۰۰

۱۴۰*۲۰۰

۱۶۰*۲۰۰(دو نفره استاندارد)

۱۸۰*۲۰۰

 

متریال تشک

به طور کلی تشک ها در ۴ نوع متریال به تولید می رسند:

اکاستیو یا یونولیت

پلی فوم یا پلی اتیلن

اسفنج ریباند

اسفنج

 

زمان پرداخت:

بعد از انتخاب تشک مناسب خود و پرداخت اینترنتی آن همکاران ما در بالینو سفارش شما را به انبار ارسال کرده و در سریع ترین زمان (حداکثرتا ۷۲ ساعت) بسته بندی شده  و به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 


با هر خرید

بهتر بخوابید یا پول خود را پس بگیرید!

تشک های طبی بالینو تولید شده با جدیدترین فناوری روز دنیا تا ۱۴ شب مهلت تست ( به شرط باز نشدن بسته بندی ) را به شما ارمغان می دهند.

 

سریع تحویل بگیرید

در سریعترین زمان ممکن با ارسال رایگان تشک های خود را تحویل بگیرید.

 

تا ۱۷ سال گارانتی

تعویض بی قید و شرط تشک

 

مواردی که شامل گارانتی نمی شوند:

  • آسیب ناشی از حمل و نقل نادرست،پاره شدن رویه تشک در اثر برخورد با اشیاء تیز و برنده،قرار دادن وسایل گرمایی مانند اتو و … بر روی تشک.
  • پارچه جزء موارد بهداشتی بوده و هزینه تعویض آن بر عهده مشتری است.